Webová prezentace není optimalizována pro tento prohlížeč. Doporučujeme použít jeden z modernějších a bezpečnějších prohlížečů např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge.

Reference klientů

Kateřina Bohucka

Prodej RD Orlová

S panem Bajtkem jsme byli naprosto spokojeni. Vstřícný,optimisticky a profesionální přístup. Nastalé problémy řešil hned a trpělivě. 100% doporučujeme.

Ladislav Stawowczyk

Prodej RD Petrovice

Pan bajtek prodával můj již prodaný dům přes půl roku a nevzdal to. Proto nebudu papouškouvat jak dobrý je, to tu napsalo hromada lidí.

Trochu upravím jedno rčení. Přijde k vám sto makléřů a řeknou vám že to nejde, přijde Bajtek a jde to!

Marek Hahn

Prodej bytu v Štěpánkovicích

S panem Bajtkem jsme byli velice spokojeni, všechno zařídil, vyřídíl, vysvětlil a my jsme jen podepisovali ???? Můžeme jo jen doporučovat dále. Děkujeme ????

manželé Kozákovi

S paní Sv. Dlouhou jsme byli nadmíru spokojeni. Je to velice příjemná, obětavá a ochotná
realitní makléřka. Je vidět, že tato práce ji baví a věnuje jí spoustu času. Proto
hodnotíme paní Svatavu Dlouhou velice kladně. S pozdravem Kozákovi

Jana Šarmanová

I když jsem si původně myslela, že si s prodejem bytu poradím vlastními silami, nakonec jsem uvítala nabídku realitní makléřky, paní Dlouhé, která prodej zařídila velmi rychle a ke spokojenosti všech zúčasněných. Paní Svatka je profesionál na svém místě. Chcete- li něco prodat či koupit, vřele doporučuji. Pomůže se vším. Spolupráce s ní byla na vysoké profesionální i lidské úrovni, též komunikace byla více, než příjemná. Děkuji moc. Jana Šarmanová, Jeseník.

Olga Mikulášková

Chtěla bych tímto moc poděkovat realitní makléřce paní Svatavě Dlouhé za perfektní servis při prodeji mého bytu.

Byla mi doporučena pro svoji ochotu a milé jednání, což mohu jen potvrdit a vřele doporučit .Prodej bytu proběhl rychle a bez problémů .

Olga Mikulášková

Jan Drochýtek· Při nákupu nemovitosti s atypickými podmínkami prodeje jsem ocenil rychlou a vstřícnou komunikaci. Při vzniku problému po uzavření dohod bylo rychle nabídnuto vstřícné řešení situace a celý nákup byl realizován bez větších zádrhelů. Mockrát děkuji a přeji hodně úspěšných projektů. Drochýtek